2023-11-24 14:00:00
Dekra STK
Dekra STK
Zdroj: Dekra STK

Najrýchlejšia STK v Dúbravke do 30 minút s exkluzívnou ponukou DEKRA

DEKRA, najväčšia sieť STK na Slovensku, je dôveryhodnou značkou v oblasti kontroly vozidiel a služieb, ktoré vyhľadávajú mesačne tisícky Slovákov už skoro 50 rokov.

Bratislavská pobočka DEKRA v časti Polianky – Dúbravka si na záver tohto roka pripravila kampaň, v rámci ktorej všetkým zákazníkom, ktorí prídu na Technickú a Emisnú kontrolu (STK) svojho vozidla, ponúkne dve služby v hodnote skoro 150€ úplne ZADARMO.

Exkluzívna ponuka:

  • Bezplatná predkontrola vozidla pre pohodlné zvládnutie STK a zvýšenie vašej bezpečnosti
  • Záruka STK kontroly DEKRA do 30 minút: bezkonkurenčná rýchlosť, kvalita bez kompromisov
  • Bezplatný test batérie elektromobilu* alebo Plug-in hybridu*

Bezplatná predkontrola vozidla pre zvýšenie vašej bezpečnosti

Bojíte sa, že neprejdete cez STK? V DEKRA sa už nemusíte! Ak sa rozhodnete pre STK DEKRA v Dúbravke, tak ZADARMO vám skontrolujú vozidlo a ak sa vyskytnú chyby, viete si ich opraviť a potom prísť už s vozidlom v dobrom stave. Cena za predkontrolu sa odráta v plnej výške z pravidelnej Technickej kontroly. Pre optimálny stav vozidla sa v predbežnej kontrole dôkladne skúma funkčnosť bŕzd, svetiel a možné opotrebovanie alebo poškodenie podvozku. V rámci tejto služby technici DEKRA pomáhajú identifikovať potenciálne problémy skôr, než sa stanú vážnejšími.

Záruka STK kontroly DEKRA do 30 minút: bezkonkurenčná rýchlosť, kvalita bez kompromisov

Čas je vzácny a nikto nechce stráviť na povinných STK prehliadkach viac času ako je nevyhnutné. Preto si DEKRA zakladá na tom, že všetky STK prehliadky po celom Slovensku prebehnú do 30 minút od pristavenia vozidla na linku. Všetko sa deje s vysokou presnosťou vyškolených technikov, pričom využívajú najmodernejšie vybavenie na vykonanie komplexnej technickej kontroly. Zákazník sa len pohodlne objedná cez jednoduchý objednávkový systém na presný dátum a čas a v pokoji pri kávičke (ktorá je tiež zadarmo!) si počká na vykonanie STK.

Bezplatný test batérie pre všetkých majiteľov elektrických vozidiel a Plug-in hybridov

Elektromobily a Plug-in hybridné vozidlá sa stávajú čoraz obľúbenejšími na slovenských cestách práve vďaka ich ekologickým výhodám a úsporám nákladov. Ako odborníci na elektromobilitu s dlhoročnými skúsenosťami v DEKRA vedia, že zdravotný stav (State of Health - SoH), definovaný ako zostávajúca kapacita batérie ojazdeného elektromobilu, má silný vplyv na hodnotu a výkon vozidla. DEKRA test batérií elektromobilov poskytuje transparentné meranie kapacity batérie s výsledkami v priebehu niekoľkých minút.

*Platí pre dostupné typy EV a PHEV vozidiel 

_____________________________________

Teraz je ideálny čas uprednostniť bezpečnosť a výkon vášho vozidla. Objednajte sa ešte dnes na STK prehliadku na pobočku DEKRA v Bratislava-Dúbravka a využite exkluzívne ponuky do konca tohto roka. 

 

OBJEDNAŤ sa na STK do 30 minút

 

O spoločnosti DEKRA

DEKRA Slovensko, spoločnosť patriaca do globálnej skupiny DEKRA, je lídrom vo vytváraní bezpečného a udržateľného sveta pre všetkých.


AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: PR Dekra

Komentáre k článku


Stream naživo