30.07.2018

FOTO: Ferrari 488 v hodnote 360 tisíc môžete kúpiť za 70 000 eur. Posledná šanca

Aktuálne je v online akcii Ferrari 488 v hodnote 360 tisíc eur. V posledný deň je najvyššia ponuka 70 tisíc.

Superšportové Ferrari 488 Spider v bohatej doplnkovej výbave s celkovou cenou 418 tisíc USD (360 000 eur) môžete vďaka aukcii kúpiť za 81 000 USD (70 000 eur). Aukcia na stránke Copart končí zajtra a či sa auto za takúto cenu predá musí rozhodnúť predajca (nie je vopred určené minimum).

Ako je možné, že sa auto predáva za pätinu pôvodnej ceny? Nie je nabúrané, nie je bez motora, všetko v aute je, svetlá svietia, budíky svietia, i motor pravdepodobne funguje. Háčik je v tom, že bolo auto zatopené. Aký je teda jeho reálny stav a koľko bude treba investovať do opráv, známe nie je. Zistí to až odhodlaný mechanik a vlastník s hlbokým presvedčením, že tento risk mu musí vyjsť.

Zatopené auto je časovaná bomba. Voda sa dostane úplne všade. Môže poškodiť elektroniku, mechaniku. Môže sa ňou do citlivých útrob motora dostať piesok, či bahno. Aj keď je auto čerstvo umyté a vyleštené, kúpa vozidla je skutočne veľké riziko. No jedno je isté: nové Ferrari s 0 na odometri s motorom a bohatou výbavou bez známok vonkajšieho poškodenia lacnejšie určite nekúpite.


AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: Copart via Carscoops

Komentáre k článku