07.04.2021

Náhrada za Daciu Dokker prichádza na Slovensko. Spolu s novým Kangoo

Skupina Renault zverejňuje ceny nových LCV modelov, ktoré práve prichádzajú aj na slovenský trh.

 

Renault Express prichádza na Slovensko vo svojej úžitkovej podobe. Rovnako tak nové Kangoo. To získa aj osobnú verziu. Oba modely dostanú výhradne štvorvalcové motory. V ponuke pre oba modely sú ako verzie motora 1,3 TCe, tak 1,5 dCi. 

Nový Renault Express Van je určené zákazníkom, ktorí perfektne poznajú svoje potreby a nepotrebujú drahé doplnky. Pre klientov, ktorí od svojho vozidla očakávajú moderné technológie a inovatívne riešenia, je k dispozícii Nový Renault Kangoo Van s unikátnym bočným vstupom do nákladného priestoru „Sezam otvor sa“.

Nový Renault Express Van začína na cene 11 000 € bez DPH vo výbave Business s motorom TCe 100.

Nový Renault Kangoo Van je dostupný vo výbave Cool od 16 550 € bez DPH.

Na slovenský trh tiež prichádza modernizované prevedenie modelu Trafic v troch variantoch, ktoré plne pokrývajú potreby zákazníkov. Základné osem alebo deväť miestne prevedenie Combi je doplnené päť alebo až šesťmiestnou verziou Combi Van, ktorá spája pohodlie pasažierov s veľkým priestorom pre náklad či sa už jedná o pracovné alebo športové potreby. Náročným zákazníkom, ktorí vyhľadávajú luxus na palube je určená verzia SpaceClass.

Nový Renault Trafic Combi štartuje s daňou od 27 800 € s motorizáciu dCi 110 vo výbave Business.

Nový Renault Trafic Combi Van od 28 800 € (s DPH) s motorizáciu dCi 110 vo výbave Cool.

Nový Renault Trafic SpaceClass od 39 400 € (s DPH) s motorizáciu dCi 150.

Nový Renault Express na slovenský trh prichádza už tento apríl 2021, Nové Kangoo Van a  všetky nové prevedenia Nového Renault Trafic si môžu zákazníci objednať už v priebehu nasledujúcich týždňov.

 

 


AUTOR: © Zoznam/jh

Komentáre k článku