13.02.2020

Nový Hyundai i30 bude mať premiéru v Ženeve

Hyundai Motor zverejnil prvé fotografie modelu novej generácie.

Spoločnosť Hyundai Motor približuje nový dizajn tretej generácie modelu i20. Odhalila totiž prvé zábery nového modelu i30 pred svojou svetovou premiérou na ženevskom autosalóne v roku 2020.

Nový Hyundai i30 je vybavený mnohými zlepšeniami dizajnu, vrátane prepracovaných nárazníkov a nových LED svetlometov, ktoré vozidlu prinášajú ostrejší, dynamický vzhľad.

Zmeny v exteriéri aj interiéri

Na prvých obrázkoch, predstavujúcich model i30 N Line, je možné vidieť niektoré z najvýznamnejších nových prvkov dizajnu: prepracovaný predný nárazník a novú mriežku. Tieto prvky sú doplnené novými LED svetlometmi a integrovanými dennými svietidlami v tvare V, vyzerajú pôsobivejšie.

Ďalšie vylepšenia dizajnu nového modelu i30 sa budú odkrývať postupne. Patria medzi ne nový zadný nárazník, zadné svetlá a zliatinové disky s rozmermi 16, 17 a 18 palcov. Tiež dizajn interiéru i30 je zmenený. Okrem iného pribudne nový digitálny prístrojový panel a väčší 10,25 palcový displej.

Výbava N Line po prvý raz aj v kombi

S novým modelom i30 spoločnosť Hyundai uvedie na trh populárnu verziu svojho obľúbeného modelu i30 kombi vo výbave N Line. Športová úroveň výbavy bude prvýkrát pre všetky typy karosérie i30. 

Aj nový Hyundai i30 bude oficiálne odhalený na autosalóne v Ženeve v marci 2020. Viac informácií o oboch modeloch zverejní Hyundai už čoskoro.


AUTOR: © Zoznam/Jozef Vydra
ZDROJ: Hyundai

Komentáre k článku