2023-09-27 16:45:00
Majstrovstvá SR v elektronických
Majstrovstvá SR v elektronických športoch
Zdroj: Majstrovstvá SR v elektronických športoch

Spojenie hier a áut prichádza – Majstrovstvá SR v elektronických športoch budú na AUTOSHOW Nitra!

Druhý ročník spojenia dvoch jedinečných podujatí prichádza už 28.9. – 1.10. do areálu Nitrianskeho AGROKOMPLEXU.

Zažite spojenie majstrovských CS:GO súbojov, herných atrakcií a prehliadky automobilov už na konci septembra. 4ka Majstrovstvá SR v elektronických športoch prichádzajú už od 28.9. a potrvajú do 1.10. Za cenu 1 lístka zažijete rovno dve podujatia – súbežne so 4ka MSR prebieha aj výstava Autosalón AUTOSHOW Nitra.

Lístky nájdete na Predpredaj.sk.

V areáli AGROKOMPLEX Nitra si tak pozriete výkony tých najlepších SK/CZ tímov, ktoré zabojujú o víťazstvo v Tipsport CS:GO turnaji. 6 tímov domácej scény bude súperiť počas 4 dní o jedinečnú putovnú trofej a finančný prizepool 17 000€. Na stagei uvidíme 6 slovenských a českých CS:GO zostáv. Aktuálny majster SR Dynamo Eclot príde obhájiť svoj majstrovský titul. Na turnaji nebude chýbať momentálne najvyššie hodnotený tím domácej scény (HLTV rebríček) – SINNERS. Pozvanie do turnaja prijala aj TOP slovenská zostava tímu Sampi. Šesticu tímov doplní aj organizácia Enterprise, ktorá na turnaj prichádza s obnoveným tímom. Slovenské zastúpenie na turnaji predstavujú hráči tímu UNiTY; 6. miestenku na turnaji si z otvorenej kvalifikácie vybojovala zostava GLORE.

Výkony všetkých tímov budete môcť sledovať aj prostredníctvom live prenosu, ktorý nájdete na https://www.twitch.tv/yzonesk.

Zdroj: Majstrovstvá SR v elektronických športoch

Okrem stage turnaja MSR prináša aj skvelé sprievodné atrakcie z (nielen) hernej sféry. Zabavte sa počas víkendu vo veľkej Nintendo a YGames hernej zóne alebo v stánku Dell. Otestujte si hranie v aute, ktoré prináša Škoda Slovensko alebo si príďte pozrieť drone racing v stánku Slovenskej sporiteľne. V stánku Monster Energy na vás čaká počas víkendu Meet & Greet so známym streamerom resst-om. Okrem toho na vás čakajú aj skvelé chipsy Pringles, Maťove akcie, OXO Tea a veľká zóna Street Food Days, kde nájdete rozličné druhy skvelých jedál.

Oficiálny trailer MSR 23:

Počas víkendu v hale M4 stretnete aj známe osobnosti domácej ešportovej scény spolu so známymi influencermi a streamermi ako Restt, Oskar Barami, DEV1,  Bananides,  Sajmon, Joshua, TeckoO a ďalší. Kúpte si lístky v predpredaji už teraz na Predpredaj.sk.

Zdroj: Majstrovstvá SR v elektronických športoch

Okrem klasických lístkov je k dispozícií aj špeciálna kombo vstupenka – odvezte sa na MSR a Autosalón pohodlne s autobusmi Slovak Lines v trase Bratislava – Trnava – Nitra. Na stránke Slovak Lines - https://bit.ly/bus_na_msr si môžete zakúpiť spiatočný cestovný lístok, ktorý obsahuje aj vstup na výstavy Autosalón a MSR.

MSR 23 prináša generálny partner 4ka a hlavní partneri Slovenská sporiteľňa, Tipsport, Škoda, Dell a Monster Energy. Viac informácií o MSR nájdete na oficiálnom webe yzone.sk tu: https://bit.ly/msr23_web


AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: Predpredaj.sk

Komentáre k článku


Stream naživo