08.04.2013

Najväčšie tuningové podujatie na Slovensku bude Carat Tuning Party X.

Zaslúžilo by si označenie XXL, lebo bude také. Nech vás teda nepomýli X v názve – to je označenie desiateho ročníka.

Chystáte si program na leto? Poznačte si dátum 21. – 22. jún 2013 a miesto - letisko Piešťany. Ak ste fanúšikom motorov a kolies - drifty, šprinty, slalom, lesk… zažijete na najväčšom tuningovom zraze na Slovensku! Organizátori majú pekne „našliapnuté“ a chcú sa počas jubilejného desiateho ročníka predstaviť v najlepšom svetle. Pri tom určite nemôžete chýbať!

Okrem tuningu vo všetkých podobách a vyladených motorov od výmyslu sveta, bude súčasťou najväčšej tuningovej show na našom území „naprataný“ program z rôznych oblastí. Piatková párty bude tentoraz vyvrcholením najpopulárnejšej slovenskej tanečnej show rádia Europa2 – Dance Extravaganza Road Show 2013.

Chýbať nebude ani tradičný koncert, na ktorom vystúpi slovenský kráľ hip-hopu – Rytmus a zahviezdi aj megaúspešný Ego. Novú hymnu Carat Tuning Party pripravuje Kontrafakt. Dostane ju na CD každý účastník zrazu! O zábavu sa na akcii postará tiež In Da Club stage a playmate DJ-ka Miss Lyna.

Ešte váhate, či stojí za to, prísť na začiatok leta do Piešťan? Tak teda ešte jeden silný argument: na mieste zistíte, ktorá krásna finalistka Miss Carat Tuning získa prestížny titul najkrajšej reprezentantky motorizmu na Slovensku. Už roky platí, že tie najkrajšie, najštýlovejšie a najsexy baby sú vo veľkolepom finále súťaže krásy Miss Carat Tuning!

Psst! Ešte niečo: špeciálny piatkový hosť na hlavnom pódiu... Kto? Tak toto vám teda ale naozaj neprezradíme. Nechajte sa prekvapiť!

Už sa vám zbiehajú slinky na parádny zraz? Nedajte si vyfúknuť svoje miesto, lístky na Carat Tuning Party X. si kúpte už teraz na stránke:

Vyleštite si teda svojho tátoša a príďte sa pochváliť, alebo okuknúť, čo majú ostatní. Čaká na vás bohatý program:

Medzinárodné driftovacie preteky – King of Drift Slovakia 2013

Medzinárodné preteky v šprinte – SŠA 2013

Slalomové preteky – ProRacing Slalom 2013

Medzinárodné kolo dB Drag 2013

Medzinárodná súťaž Show&Shine

 

…k tomu kopec atrakcií:

Guinessov svetový rekord v hromadnom burnoute

Slovenský rekord v príprave najväčšieho miešaného drinku

Šprint amerického vojenského vrtuľníka AH-1 Cobra proti šprinterskému automobilu

Nočné drift jazdy…

…a ešte podstatne viac. Čo všetko je nachystané zistíte na mieste. Dovidenia v Piešťanoch na Carate.

dv, jv
ZDROJ: carattuningparty.sk

Komentáre k článku