2024-03-12 09:00:00
Cupra Garáž na Slovensku
Cupra Garáž na Slovensku
Zdroj: Cupra

CUPRA MÁ NA SLOVENSKU UŽ ŠESŤ NOVÝCH CUPRA GARÁŽÍ – PRIBUDNE ĎALŠÍCH SEDEM!

Importér značky CUPRA v spolupráci s dlhoročnými partnermi otvoril ďalšie exkluzívne showroomy na Slovensku v rámci jedinečného konceptu CUPRA Garáž.

Rastúci počet modelov v ponuke značky CUPRA a jej jedinečnú históriu a identitu môžu zákazníci spoznať na vlastnej koži v originálnom priestore šiestich dílerstiev.

CUPRA Garáže na Slovensku vznikli v spolupráci s dlhoročnými partnermi CAMEA CAR, AUTOPROFIT, PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS, AUTO BNP, TODOS, DS – CAR. Odteraz ich nájdete v mestách Galanta, Trenčín, Bratislava, Žilina a Dunajská Streda. Do konca roku 2024 pribudne ďalších sedem showroomov v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici, Nitre, Prešove a v Poprade.

„Otvorenie CUPRA Garáže v spolupráci s našimi partnermi nás napĺňa hrdosťou. Naše obchodné vzťahy s mnohými z nich sú späté už takmer 30 rokov a preto nás veľmi teší, že sa rozhodli ísť touto cestou spolu s nami.  Prostredníctvom mestských garáží podporujeme synergie s mestami a podporujeme nové spolupráce. Snažíme sa nadviazať hlboké spojenie s lokálnou kultúrou a dizajnom, ale tiež rozvíjať silné vzťahy s miestnymi talentmi. “ uviedol Brand manager značky Matej Macháček.

Zdroj: Cupra

CUPRA Garáž je nielen miestom, kde si môžete pozrieť a vyskúšať v roku 2024 až päť nových modelov značky CUPRA, ale aj miestom, kde zažijete príbeh značky a jej vášne pre automobily. Dizajn showroomu je koncipovaný tak, aby zvýrazňoval športový charakter vozidiel a prinášal moderný a pritom pútavý zážitok z jedinečnosti, dizajnu a štýlu pre návštevníkov. Zákazníci si budú môcť pozrieť a otestovať najnovšie modely a na vlastnej koži zažiť jedinečný zážitok z jazdy.

Nové showroomy CUPRA Garáž sú viac než len miestom na predaj vozidiel, sú to miesta, kde sa stretávajú ľudia s rovnakou vášňou. Zároveň v nich okrem vozidiel nájdete aj rôzne dizajnové veci, ktoré vznikli v spolupráci so svetovými značkami ako L.G.R, MIKAKUS, GOBIK, WILSON, MARSET, SCALEXTRIC, TRAKATAN a mnohé iné.

Zdroj: Cupra

 


AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: Cupra

Komentáre k článku


Stream naživo