28.04.2016

Exkluzívne modely Isuzu D-Max Edition 10 k desiatemu výročiu

10 rokov ISUZU v Nemecku a Rakúsku znamená desať rokov spoľahlivosti, pridanej hodnoty a off-roadových zážitkov.

Japonský výrobca úžitkových a nákladných vozidiel prichádza k výročiu svojich desiatych narodenín svojho zastúpenia v strednej Európe s limitovanou sériou vozidiel, ktorú nazval Edition 10. Vozidlá D-Max Edition 10 predstavuje v troch úrovniach výbav: Comfort, Sport a Premium.

Modely Edition 10 Comfort sa ponúkajú vo variantoch Space Cab a Double Cab v metalickej farbe Mineral Grey alebo Green Tundra. Sú vybavené manuálnou alebo automatickou prevodovkou, ťažným zariadením, zadnými parkovacími senzormi, ochranou nákladového priestoru, krytom nákladného priestoru Mountain Top, 17 palcovými kolesami z ľahkých zliatin a ďalšou výbavou.

S 2,5 litrovým motorom vybaveným dvojitým turbom s výkonom 100 kW (136 k) sú to spolu s cenovým zvýhodnením viac ako 2 300 € dobré argumenty hovoriace pre tento model.

Ako ďalší bonus k desiatim rokom spoločnosti je v ponuke model Edition 10 Sport. Model má 18 palcové kolesá z ľahkých zliatin, športový kryt nákladového priestoru Alpha vo farbe vozidla, dizajnový predný rám spojený s ochranným krytom motora, ďalej navigačný systém Pioneer vrátane mediacentra a zadnej parkovacej kamery. Isuzu D-Max Edition 10 Sport sú v ponuke vo farbách Venetian Red alebo Splash White, cenové zvýhodnenie pre zákazníka je 3 100 €.

Na vrchole ponuky je model Edition 10 Premium, ktorý ponúkne zákazníkom napríklad kožené vpredu vyhrievané sedadlá, elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča, automatickú klimatizáciu, Hardtop Alpha vo farbe vozidla, 18 palcové disky kolies z ľahkých zliatin, navigačný systém Pioneer vrátane mediacentra a zadnej parkovacej kamery, kryt nákladovej plochy „Sport Guard“ a mnohé ďalšie. Vozidlo má cenové zvýhodnenie pre zákazníka 2700 €.

red.
ZDROJ: Isuzu

Komentáre k článku