04.03.2016

Raj motorkárov v Inchebe

V bratislavskej Inchebe sa 10.-13. marca stretnú milovníci krásnych a silných dvojkolesových strojov.

Výstava MOTOCYKEL prinesie exkluzívnu prehliadku motoriek najznámejších značiek. Tešiť sa môžete na stovky motoriek, medzi ktorými nebudú chýbať ani slovenské výstavné premiéry.

Na výstave MOTOCYKEL sa predstavia zvučné značky ako ADIVA, APRILIA, BENELLI, BETA, BMW, BOMBARDIER, CAN AM, CPI, DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, INDIAN, KAWASAKI, KEEWAI, KSR MOTO, KTM, KYMCO, MOTO GUZZI, MV AGUSTA, PEUGEOT SCOOTERS, PIAGGIO, SYM, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA, YCF, VESPA, VICTORY.

Prehliadkou pestrosti a fantázie bude sekcia Customs of Slovakia. Fanúšikovia tuningu si prídu na svoje aj vďaka jedinečným modelom motoriek vyrobených na zákazku.

Aj tento rok sa môžete tešiť na skvelý adrenalínový program. Kaskadérske vystúpenia stuntriderov,  ukážky kúskov popredných slovenských mototrialistov, zaujímavé besedy a autogramiády úspešných motocyklových reprezentantov z rally Dakar či premietanie filmov sa postarajú o parádnu zábavu. A pozor, aj tento rok sa môžete tešiť na synchronizované jazdy kaskadérov v uzavretej oceľovej guli, ktorá sa nie nadarmo volá „Glóbus smrti“! Jazdci si pre vás nachystali úplne nové kúsky, pri ktorých vám bude tuhnúť krv v žilách.

Bezpečnosť na motorke je však prvoradá, preto si nenechajte ujsť prezentáciu airbagových systémov pre motorkárov. Ide o akúsi vestu, ktorá sa po náraze či páde v okamžiku nafúkne a chráni tak telo. A čo je najlepšie, dá sa použiť opakovanie – stačí ju len opätovne aktivovať.

Neodmysliteľnou súčasťou výstavy bude aj vyhlásenie výsledkov ankety Motocykel roka. Z hlasovania poroty zloženej z odborných motoristických novinárov vzídu motocykloví víťazi vo viacerých kategóriách.

A pozor! Na výstave tento rok potešíme (aj) rockerov. Rádio Rocková republika si pre vás nachystalo skvelý program plný hudby, hier a zábavy. Rádio Rocková republika bude mať stánok v tvare rádia, kde sa budete môcť odfotiť pri fotostene Kiss, na občiansky preukaz Rockovej republiky a zahrať sa na kapelu pri papierových bicích a gitarách. V kútiku X-box hier si budete môcť vyskúšať, aké je to hrať na gitaru, alebo šoférovať pretekárske auto. Skúsite si pretláčanie rukou? Alebo vás viac zaujíma vystúpenie poledance tanečníc? Chcete sa  vyfotiť na pretekárskej motorke Mira Slobodu a získať jeho autogram? V stánku Rockovej republiky si prídete na svoje. K tomu kopec súťaží, hudby a zábavy.

Na tejto výstave jednoducho nemôžete chýbať!

 

BOAT SHOW

Všetci, ktorých namiesto pevniny láka skôr voda, si prídu na svoje na medzinárodnej výstave lodí BOAT SHOW. Priestory výstaviska od 10. do 13. marca zaplnia jachty, plachetnice, motorové člny, vodné skútre a príslušenstvo pre vodné športy.

Vstupenky na výstavu si môžete zakúpiť už teraz na Predpredaj.sk.

Viac informácií sa dozviete na webovej stránke Incheby.

PR správa
ZDROJ: incheba

Komentáre k článku