12.01.2018
Autosalón Viedeň 2018
Autosalón Viedeň 2018
Zdroj: Ján Hargaš

FOTO: Viedenský autosalón v MEGA galérii. Pozrite si prvú časť!

Autosalón vo Viedni je v plnom prúde. Prinášame obrázky z hlavnej haly C.

Autosalón vo Viedni začal novinárskym dňom v stredu. Nasledovalo oficiálne otvorenie  pre verejnosť vo štvrtok. Viedenský autosalón je tradične významnou automobilovou udalosťou. Januárový termín vyhovuje mnohým automobilkám na prezentovanie svojich najnovších kúskov. Do Viedne tak vozia novinky z Frankfurtu/Paríža, Los Angeles a ďalších vzdialenejších podujatí. Za dobu svojej existencie si autosalón vo Viedni urobil renomé dobrou organizáciou i bohatou návštevou nielen z rakúska ale i z okolitých krajín.

Svoje premiéry tu zažilo vyše tridsať áut, z toho Citroen C4 Cactus absolvoval svetovú a Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio zas európsku. Okrem toho môžete na výstavisku Messe Wien nájsť novinky od takmer všetkých významných automobiliek. Výnimku tvorí samozrejme Volvo, ktoré sa menších autosalónov nezúčastňuje.

Či už sa autosalónov zúčastňujete vy, alebo nie, galéria je tu pre vás. Koniec koncov, nie každému sa chce ísť do Viedne a nie každý na to má čas.

V bohatej galérii prinášame obrázky z väčšej haly C. V nej sa prezentovali značky ako BMW, Rolls Royce, Mini, Hyundai, SsangYong, Mercedes, Opel, Peugeot, DS, Citroen, Tesla Toyota, Lada, Suzuki, Nissan, Renault, Alpine, Ford, Dacia... Skrátka väčšina značiek. Už zajtra sa môžete tešiť na finále haly C a kompletnú halu D, teda miesto pre koncern Volkswagen vrátane Lamborghini, Bentley a Porsche a kompletný koncern FCA vrátane Abarthu, Alfa Romeo, Fiatu a Jeepu. Druhú časť mega galérie nájdete už na tomto linku. 

 


AUTOR: © Zoznam/jh

Komentáre k článku


Stream naživo