27.01.2017

WESTLAKE DRIFT CUP – po prvý raz na CAR AT TUNING PARTY

Najpopulárnejší a najnavštevovanejší hudobno-motoristický festival CAR AT TUNING PARTY, avízuje množstvo zmien.

Uskutoční sa už po 14.-ty krát na piešťanskom letisku 16. – 18. júna 2017 a bude mať mnoho, vylepšení a inovácii. Jednou z tých hlavných je nový organizátor driftérskeho šampionátu, ktorý posunie túto športovú disciplínu na vyššiu úroveň a garantuje účasť najšpičkovejších pretekárov z Čiech i zo Slovenska.

Aleš Síla z CZECH DRIFT SERIES sa na spoluprácu s festivalom CAR AT TUNING PARTY veľmi teší a verí, že účasť drifterov bude  počas trojdňových pretekov rekordná. A zrejme aj bude, pretože motivačné podmienky pre zúčastnených pretekárov sú naozaj bezkonkurenčné: štartovné zadarmo, ceny v hodnote 5 000,- eur vo forme poukážok na nákup pneumatík vo WESTLAKE, nový koncept akčnej driftérskej trasy a štýlové depá pre súťažiacich.

Driftéri sa môžu registrovať na preteky už koncom apríla na www.drifting.cz v kategóriách PRO, SEMI PRO a STREET.

                                       Výherné ceny pre jednotlivé kategórie v €: 

Poradie: PRO: SEMI PRO: STREET:
1. 1500 800 250
2. 1000 500 100
3. 500 300 50

 

 

Počas tuningového zrazu CAR AT TUNING PARTY sa fanúšikovia motorizmu môžu tiež tešiť na slovenský šampionát v šprintoch, chýbať nebude súťaž stereosystémov dB DRAG, výstava a súťaž lešteniek v kategórii show & shine, akrobatická motocyklová kaskadérska MOTOTV SHOW, nočné drifty a drift taxi, prehliadka a výstava exkluzívnych pretekárskych špeciálov. Pozrite sa, ako to vyzeralo minulý rok:

To všetko za účasti krásnych a sexy CARATIEK a hostesiek, ktoré predvedú aj horúcu CAR WASH show... takže dovidenia na CAR AT TUNING PARTY...

Na tohtoročnú CAR AT Tuning Party získate lístky na tomto odkaze:

 

PR, platená reklama
ZDROJ: Carat

Komentáre k článku