23.02.2020

Alkohol, nehody, tragédie – fakt už stačilo. Dosť!

23. februára – Opitá 33-ročná vodička havarovala v stredu (19.2.) skoro ráno v Leviciach.

      Ako informovala nitrianska krajská polícia, vodička Hondy zišla z cesty a narazila do dopravnej značky.

      V aute bola sama, pri nehode sa nezranila. Privolaní policajti jej namerali 2,44 promile.

      Presné okolnosti nehody polícia vyšetruje. Začaté je trestné stíhanie pre ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

Mladík pri cúvaní zachytili chodkyňu, žena neprežila

      Polícia objasňuje okolnosti tragickej nehody, ktorá sa stala vo štvrtok na Komenského ulici v Skalici. Ako informovala trnavská krajská polícia, 23-ročný vodič Peugeotu zachytil pri cúvaní 80-ročnú ženu.

      Dôchodkyňa po prevoze do nemocnice zomrela. Mladému vodičovi alkohol nezistili. V prípade je začaté trestné stíhanie pre usmrtenie.

Vodička neprežila náraz s autom do svahu

      K tragickej dopravnej nehode došlo v piatok medzi obcami Šarišské Čierne a Kurimka (okres Bardejov). V tomto týždni je to v Prešovskom kraji druhá smrteľná havária.

      Ako informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove na svojom facebookovom profile, vodička vozidla Volkswagen Passat zišla z doposiaľ nezistených príčin z cesty do odvodňovacieho kanála, tam narazila do svahu a s vozidlom sa prevrátila na strechu. „Štyridsaťdvaročná vodička utrpela mnohopočetné zranenia, ktorým na mieste dopravnej nehody podľahla,“ uviedla polícia.

      Na cestách v Prešovskom kraji ide v tomto týždni o druhú smrteľnú dopravnú nehodu. Vo štvrtok prišiel o život 23-ročný vodič osobného auta medzi Stročínom a Svidníkom, ktorý z nezistených príčin prešiel do protismeru a čelne sa zrazil s kamiónom.


AUTOR: © Zoznam/jv
ZDROJ: KR PZ Trnava, KR PZ Nitra, KR PZ Pešov

Komentáre k článku