09.03.2017

FOTO: Výstava Motocykel sa už začala. Pozrite si, čo vás tam čaká!

Výstava Motocykel a Boatshow v bratislavskej Inchebe dnes otvorili svoje brány.

Tradičné marcové výstavy Motocykel a Boatshow v Inchebe v Bratislave už vítajú návštevníkov. Na výstavnej ploche nájdete množstvo nových, ale aj starých motoriek, doplnkov, oblečenia a tiež lode, člny a vodársku výbavu.

Ako vždy, tak aj toho roku sú sprievodným javom parádnych motocyklov tiež krásne ženy. Tie si môžete pozrieť na Podkapotou už zajtra. Dnešok ale venujeme novým strojom a vo veľkej galérii vám naznačíme čo vás v Inchebe čaká a na čo sa môžete tešiť.

Ak ste sa o tohoročnej Motoshow a Boatshow dozvedeli až teraz, pripájame všetky podstatné informácie o vystavovateľoch, novinkách, ktoré privážajú a tiež o sprievodných akciách a podujatiach.

Značky

Cestné motorky, cruisery, choppre, mopedy a skútre značiek Acces, Aprilia, Beta, BMW, Bombardier, Can Am, C2I, CFMoto, Derbi, Ducati, Gas Gas, Gilera, Harley-Davidson, Honda, Husqvarna, Indian, JAWA, Kawasaki, KTM, Linhai, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, SYM, Suzuki, TGB, Triumph, Ural a Vespa potešia všetkých milovníkov (aj) silných strojov v jednej stope.

Novinky

Motocykel predstaví okrem množstva slovenských výstavných premiér a dlho očakávaných kúskov aj jedno exkluzívne prekvapenie od Harley-Davidson špeciálne pre túto výstavu. Hneď niekoľko nových modelov predstaví značka Honda. Jednou z noviniek pre rok 2017 je inovovaný model v superšportovom štýle – CBR650F. Retro model CB1100 zasa vstupuje do roku 2017 v dvoch verziách: ako inovovaná CB1100 EX a úplne nová CB1100 RS. Značka Ural prináša na výstavu limitovanú verziu tzv. sidecaru Ural Pustynja II. Zaujímavá a obsiahla bude aj ponuka motodoplnkov. HELITE airbags okrem tradičných airbagových systémov predstaví nový letný variant bundy, ktorá chráni životy.

Customs of Slovakia

V poradí siedmy ročník súťaže v stavbe a úprave motocyklov predstaví mimoriadne kúsky, ktoré pochádzajú predovšetkým od slovenských staviteľov. Okrem burácania motorov sa výstaviskom ponesie aj zvuk tetovacích strojčekov - novinkou tejto špeciálnej sekcie je totiž Slovenská národná tetovacia výstava. Počas štyroch dní sa návštevníkom predstaví 12 tatérov z celého Slovenska, ktorí zabojujú o prvenstvo.

Sprievodný program

O zábavu bude postarané v MOTOZÓNE, kde sú pre návštevníkov prichystané súťaže, vystúpenia rockových kapiel, burza použitých motodielov, výstava veteránov, body painting show či motokino. Program doplnia ukážky jázd popredných slovenských mototrialistov, zaujímavé besedy a autogramiády motocyklových reprezentantov z rally Dakar a testovanie skútrov značky HONDA. Lahôdkou tohtoročnej výstavy bude prehliadka historických motocyklov zo zbierok Vlastivedného múzea v Považskej Bystrici. Predstavené budú cestné motocykle, medzi ktorými určite zaujmú prvý čisto slovenský motocykel – elegantný Manet M90, a terénne motocykle značky Tatran. Neodmysliteľnou súčasťou výstavy je slávnostné vyhlásenie výsledkov odbornej novinárskej ankety Motocykel roka, ktoré sa uskutoční dnes vo štvrtok 9.3.

BOAT SHOW

Výstavu Motocykel sprevádza podujatie pre všetkých milovníkov vodných športov a relaxu. Počas medzinárodnej výstavy BOAT SHOW zaplnia výstavisko jachty, plachetnice, motorové člny, vodné skútre a príslušenstvo pre vodné športy.

V súčasnosti sú čoraz obľúbenejšie dovolenky na vlastnej či prenajatej lodi. Výstava bude skvelou možnosťou porovnať výhody a nevýhody plachetníc a jácht a zistiť, ktoré plavidlo splní predpoklady pre prežitie nezabudnuteľnej dovolenky.

Každá vstupenka na Motocykel a Boat Show je žrebovateľná o fantastický 10-dňový zájazd na Route 66 s letenkou v hodnote 2500 € od CA Unitravel s.r.o.,  GPS zariadenie na monitoring motocykla s ročným predplatným služby Motoasist v hodnote 600 € (venuje ASA autoklub a TSS group) a 2 vstupenky na Majstrovstvá sveta cestných motoriek na Slovakia ringu, ktoré sa uskutočnia 24. júna 2017.

Výstavy sú otvorené od 9. do 12. marca; v prvý a posledný deň od 9:00 do 17:00, v piatok a v sobotu od 9:00 do 19:00. Parkovanie v areáli Incheby je pre motocykle počas celého trvania výstav zadarmo.

Vstupenku na výstavy Motocykel a Boat Show si môžete pohodlne kúpiť cez Predpredaj.sk

 

jh

Komentáre k článku