03.08.2022
PR VAM Security
PR VAM Security
Zdroj: PR VAM Security

Až tretina ukradnutých áut sa nikdy nenájde. Takto sa nestanete obeťou autičkárov.

Na Slovensku sa každý rok ukradne cez 1000 automobilov.

Slovenskej polícii sa pomerne dobre darí v objasňovaní týchto trestných činov, no sú aj prípady, kedy vozidlá zmiznú bez stopy.

Značky Škoda a Volkswagen patria medzi najpredávanejšie v našich končinách. Aj to je dôvodom, prečo už dlhodobo vyhrávajú rebríčky v nelichotivých štatistikách o počte ukradnutých modelov. Niekedy sa vrátia do rúk pôvodným majiteľom, inokedy sa ich už nepodarí vypátrať. Častokrát totiž končia ako náhradné diely v balkánskych krajinách.

Preto, ak sa nechcete stať obeťou autičkárov, investuje do dodatočného zabezpečenia vášho vozidla. Ideálne takého, ktorého technológia bola overená časom a samotnými zlodejmi.

Jedným z nich je slovenské dodatočné zabezpečenie vozidiel s viac ako 20 ročnou históriou VAMPIRE Lite. Za túto dobu sa žiadnemu zlodejovi nepodarilo odcudziť ani jedno auto s týmto nainštalovaným systémom. A to sa o to pokúšali cez 500-krát!

Zdroj: PR VAM Security

Prečo je VAMPIRE Lite postrachom zlodejov? Odpoveď sa skrýva v jeho architektúre. Tento 7-cestný imobilizér dokáže vo vozidle pod mechanickou kombináciou naraz blokovať až 7 jeho častí, čím zaručí jeho 100 percentnú ochranu pred akýmkoľvek spôsobom krádeže.

Zlodejom nepomôžu ani najnovšie technológie či nástroje ako čítačky kódov alebo rušičky GPS signálu. Zlodeji by pri VAMPIRE Lite nepochodili dokonca ani s originálnou kópiou štartovacie kľúča.

Inštalácia VAMPIRE Lite netrvá dlhšie ako 4 hodiny, pričom zaplatíte len poplatok za montáž, nič viac. Systém je navrhnutý tak, že si nevyžaduje žiadne aktualizácie, servisovanie, ani mesačné poplatky. Preto neváhajte a požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku pre váš model auta na https://vam-system.sk .


AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: PR VAM Security

Komentáre k článku