23.11.2021

Táto malá krabička dokáže dokonalo ochrániť každé auto. Čo sa skrýva za jej úspechom?

Aj keď sa výrobcovia automobilov neustále snažia vylepšovať zabezpečenie, zlodeji sú neustále o krok vpred.

Preto je lepšie ochrániť si vozidlo dodatočným zabezpečením. Na trhu nájdete množstvo zariadení na dodatočné zabezpečenie automobilov proti krádeži. Vybrať to najlepšie nie je jednoduché. No aj na Slovensku máme výrobcu, ktorý sa hrdí titulom „doteraz neprekonaného zabezpečenia“. Ide o VAM system, ktorý k dnešnému dňu chráni viac ako 30 000 vozidiel nielen u nás, ale aj v Česku, na Ukrajine či vo Veľkej Británii. Ich najnovšia verzia zabezpečenia nesie názov VAMPIRE Lite.

Čo je VAMPIRE Lite?

Vampire Lite je najmodernejšia verzia zabezpečovacieho systému postavenom na technológii, ktorú žiaden zlodej áut neprekonal už skoro 30 rokov. Ide o 7-cestný imobilizér, ktorý naraz dokáže v aute blokovať až 7 častí vozidla pod mechanickou kombináciou, čím zaručuje 100 %-nú ochranu automobilu pred krádežou.

Unikátny v každom smere

VAMPIRE Lite je založený na princípe kombinatoriky a jedinečnosti. V každom aute sú zabezpečené iné časti a na iných miestach, čo z neho robí robí takmer neprekonateľné zabezpečenie.

Elektromechanický zabezpečovací systém VAMPIRE Lite zaručí, že k naštartovaniu vášho auta nepomôže ani rušička signálu, skener kľúča či čítačka kódov. Zlodeji však nepochodia ani v prípade, že by chceli vymeniť spínaciu skrinku, riadiacu jednotku motorka, palubnú dosku či použiť duplikát kľúča. Auto sa bez špeciálneho kľúča, ktorý musíte vždy pred štartom vložiť do vozidla, nedá naštartovať. 

Ochrana navyše

VAMPIRE Lite je možné rozšíriť o 2 moduly: VAM Odťah a VAM Akustik. Vaše vozidlo tak bude zabezpečené aj proti ďalším technikám kradnutia auta ako: naloženie, ťahanie, tlačenie, zdvíhanie, nakláňanie, krádež kolies, vniknutie do motorovej časti, či vniknutie do interiéru vozidla alebo batožinového priestoru.

Jednorazová investícia, žiadne mesačné poplatky

VAMPIRE Lite predstavuje jednorazovú investíciu, ktorá si nevyžaduje žiadne ďalšie poplatky, či už za prevádzku alebo aktualizáciu systému. Jeho cena závisí od značky a modelu auta. Ak chcete mať vaše vozidlo 100 % chránené, požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku na tomto odkaze.


AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: PR VAM

Komentáre k článku