08.04.2020

Peugeot takto predáva svoje autá online

Aj Peugeot aj v týchto ťažkých časoch poskytuje svojim zákazníkom čo najkomplexnejšie služby.

Sú spojené nielen so servisom, ale aj so samotným predajom modelov s levom v znaku.

Všetky informácie získa na webovej stránke značky Peugeot.sk, ale aj na sociálnych sieťach či už FB Peugeot Slovensko, alebo na Instagrame.

Koncesionárska sieť značky ponúka konkrétne skladové ako aj predvádzacie vozidlá, ktoré majú na svojom sklade a sú priamo k odberu. Ďalšou možnosťou je, že si klient pomocou Konfigurátora sám vyberie model podľa svojho želania.

Tu môžu nastať 2 prípady – buď je zvolené auto okamžite k odberu, lebo je na sklade importéra, alebo sa vytvorí objednávka.

V praxi to prebieha tak, že zákazník si vyberie z ponuky, respektíve si vyplní svoju požiadavku pomocou Konfigurátora a na základe vyplneného formulára ho priamo kontaktuje predajca a dohodne s ním individuálne jeho požiadavku, formu prezentácie, testovaciu jazdu, až do záverečného aktu samotného predaja.

Čiže vie mu auto nielen ukázať, predviesť, ale aj priamo prihlásiť, vybaviť doklady a prípadne ho klientovi osobne odovzdať. Samozrejme predajca dodržuje všetky stanovené pravidlá ohľadne hygieny, bezpečnosti, ochranných pomôcok

 

 

Klient má  k dispozícii aj takzvané užitočné linky, kde môže požiadať o testovaciu jazdu, alebo tiež o obchodnú ponuku, no taktiež aj o cenník, katalóg.

Ďalšou veľmi dôležitou službou je objednávka klienta do servisu priamo cez internet, čo je teraz v čase výmeny pneumatík a prípravy auta na leto veľmi využívaná služba.


AUTOR: © Zoznam/jv

Komentáre k článku