25.06.2018

Hyundai má vďaka futbalovému šampionátu špeciálnu edíciu Go!

Automobilka Hyundai je partnerom tohtoročných futbalových majstrovstiev sveta v Rusku.

Svetové futbalové majstrovstvá sa dostávajú do obrátok a zápasy v skupinách už napovedali viac ako dosť o budúcich postupujúcich. Hyundai aj tentoraz pripravil nielen pre futbalových fanúšikov špeciálnu edíciu Go!

Prináša nové dizajnové prvky a atraktívnu výbavu za zvýhodnenú cenu. Na Slovensku je špeciálna edícia Go! k dispozícii pri dvoch obľúbených modeloch - i20 a i30.

i20 Go! má extra výbavu

Model i20 si za prvých päť mesiacov tohto roka si u nás našiel už 542 nových majiteľov, čo je medziročný nárast predaja o 8,8%. Nie je prekvapením, že práve šikovná i20-ka je jedným z dvoch modelov, ktoré prichádzajú v špeciálnej edícii Go!  Výbavou je medzi stredným stupňom výbavy Comfort a najvyšším balíkom Style a disponuje prednými hmlovkami, elektricky ovládanými prednými aj zadnými oknami, manuálnou klimatizáciou, ale tiež tempomatom s obmedzovačom rýchlosti.

Špeciálna edícia Go! prináša navyše ďalšie dizajnové zaujímavosti: nový elegantný metalický lak karosérie Champion Blue, čierno lakované spätné zrkadlá, 15-palcové zliatinové disky a štýlové Go! emblémy umiestnené na B-stĺpikoch. K takto ladenému interiéru pribudla vo „futbalovej“ edícii aj bohatá výbava a atraktívnejší interiér, ku ktorému patrí aj vnútorné čierne čalúnenie strechy, modrým vzorom prešívané sedadlá a zatmavenie skiel zadných okien.

i30 Go! - jednoducho štýlová

i30 je najpredávanejším modelovým radom značky Hyundai na Slovensku. Ku koncu mája sa ich predalo už 1 272 kusov. Je to o vyše 16% viac ako pred rokom. Až 36% zo všetkých predaných modelov i30 tvorí verzia hatchback. Hyundai i30 má v edícii Go! so svojim menším súrodencom i20 spoločnú jedinečnú modrú metalickú farbu Champion Blue, čierno lakované spätné zrkadlá, zatmavené zadné okná a špeciálne vyladený interiér.

Vo výbave futbal oslavujúceho Hyundai i30 Go! nechýbajú špeciálne zliatinové disky kolies, klimatizácia, vyhrievanie predných sedadiel, tempomat s obmedzovačom rýchlosti, multimediálny systém s 5 palcovým farebným dotykovým displejom, bluetooth a zadná parkovacia kamera, zadné parkovacie snímače, LED denné svetlá, samostmievajúce vnútorné spätné zrkadlo, automatické zapínanie stieračov a svetiel. To nie je všetko.

Samozrejmosťou pri i30 Go! je aj balík bezpečnostných prvkov Hyundai Smart Sense. Jeho súčasťou je aj Systém autonómneho núdzového brzdenia (FCA), Systém varovania pred únavou vodiča (DAW) a veľmi praktický Systém pre automatické udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu (LKA).

Atraktivitu modelu i30 vo výbave Go! zvýrazňuje dizajnový predný nárazník, aký poznáme zo štýlového Fastbacku, a imidžové Go! emblémy na B-stĺpikoch.   

Záruka 5 rokov

Aj v prípade i20 a i30 v špeciálnej „futbalovej“ edícii Go! získajú zákazníci 5 ročnú záruku bez obmedzenia najazdených kilometrov, výhodné poistenie a zvýhodnenú ponuku zimných pneumatík. Viac informácií o špeciálnej edícii Go! nájdete na www.hyundai.sk


AUTOR: © Zoznam/Jozef Vydra
ZDROJ: Hyundai

Komentáre k článku