10.01.2015

Mitsubishi rozširuje sieť predajní na Slovensku a prináša 5 ročnú záruku

Mitsubishi dosahuje rekordné predaje a rozširuje sieť autorizovaných predajcov a opravárov na Slovensku.

Rok 2014 bol pre Mitsubishi Motors Slovensko rekordne úspešný a potvrdzuje vynikajúcu kondíciu značky. Za prvých jedenásť mesiacov v roku sa stala najrýchlejšie rastúcou japonskou značkou na trhu (s výnimkou Isuzu) s 837 predanými vozidlami a s nárastom +63,48% oproti rovnakému obdobiu predchádzajúceho roka.

Mitsubishi je zároveň najrýchlejšie rastúcou značkou v TOP 25 na našom trhu vôbec s jasnou ambíciou pokoriť v závere roka 2014 svoje doterajšie predajné rekordy za obdobie uplynulých 10 rokov.

Spoľahlivé a kvalitné vozidla s logom troch diamantov na kapote sa dostavajú do čoraz väčšej obľuby slovenských zákazníkov a atraktívnosť značky Mitsubishi Motors rastie aj v očiach nových obchodných partnerov.

V súvislosti  s  rastúcim trendom v predajoch a v súlade so strategickým plánom rozvoja značky na slovenskom trhu, rozšírila teraz Mitsubishi Motors svoju predajnú sieť na Slovensku o tri nove predajne a servisné zastúpenia značky. Od decembra 2014 sa pre zákazníkov, záujemcov a celu širokú verejnosť otvorili dvere nových showroomov v Bratislave, v Komárne a v Humennom, pričom v hlavnom meste si vďaka tomu budú môcť zákazníci vybrať medzi službami dvoch autorizovaných dílerov a to na oboch brehoch rieky Dunaj - v bratislavskej Petržalke a v Ružinove.

Pre všetkých záujemcov predlžuje Mitsubishi Motors na svoje vozidlá v Európe záruku z troch na päť rokov. Spoľahlivosť vozidiel Mitsubishi Motors je zákazníkom v Európe dôverne známa už štyridsať rokov, o čom svedčí 2,6 milióna predaných vozidiel Pajero Lancer, Colt, Galant, L200, Outlander a ďalšie, ktoré ešte stále slúžia svojim majiteľom v každodennej prevádzke naprieč celým regiónom (okrem Ruska a Ukrajiny).

Spoľahlivosť vozidiel s logom troch diamantov sa stala pre mnohých európskych zákazníkov významným faktorom pri rozhodovaním o kúpe vozidla. „Teší nás, že záujem našich zákazníkov o vozidlá s logom troch diamantov neustále rastie a že aj Slováci volia spoľahlivé a technologicky vyspelé vozidlá Mitsubishi s puncom kvality „Made in Japan,“ komentoval Martin Krob, generálny riaditeľ M Motors SK.  Automobilka Mitsubishi Motors sa rozhodla predĺžiť záruku poskytovanú výrobcom Mitsubishi Motors v Európe (MME)* zo súčasných troch rokov na päť rokov alebo 100 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. S platnosťou od 01.01.2015 bude táto záruka pokrývať 99% súčasného produktového portfólia v Európe (okrem Ruska a Ukrajiny) vrátane modelu Mitsubishi Outlander PHEV, ktorého batérie pohonu a elektro komponenty boli už v minulosti zahrnuté do 5 ročnej záruky.

Nové záručné podmienky sa vzťahujú na vozidlá Mitsubishi registrované ako nové vozidlá v celej Európe vrátane Slovenska a Českej republiky od 1. januára 2015.

„Predĺženie záruky na 5 rokov predstavuje ďalší míľnik v histórii značky, ktorá už onedlho oslávi 100. výročie svojej existencie. Potvrdením snahy o neustále zdokonaľovanie vozidiel Mitsubishi a ich technologickej vyspelosti potvrdzujú aj nedávne výsledky, ktoré dosiahol bestseller Mitsubishi ASX v rebríčku spoľahlivosti TÜV 2015 v aktegórii 2 a 3-ročných áut. Umiestnil sa v TOP 13 spomedzi 129 hodnotených modelov hneď za prémiovými značkami BMW, Audi či Mercedes,“ dodal Martin Krob.

„Pre zachovanie spoľahlivej prevádzky vozidla je nutná jeho pravidelná údržba. Postačí, keď zákazník navštívi na vykonanie pravidelnej servisnej prehliadky, alebo akejkoľvek záručnej opravy počas trvania záruky ktoréhokoľvek z autorizovaných opravcov Mitsubishi na Slovensku či v Európe. V prípade poruchy na ceste sa zase môže obrátiť na asistenčnú službu Mitsubishi Motors Assistance na čísle 0420 283 002 819 a to 24 hodín denne a 7 dní v týždni v ktorejkoľvek inej európskej krajine,“ uzatvára Martin Krob.

red
ZDROJ: MMC

Komentáre k článku