20.10.2014

Najsexi hosteska nitrianskeho autosalónu 2014 - poznáme víťazku súťaže

Je dohlasované. Už nie je šanca zmeniť poradie, vieme, ktoré z dievčat zvíťazilo, aj ktoré neuspeli.

Víťazkou môže byť iba jedna. Alebo ako sa hovorí v Nitre a okolí: „iba jenna...“ Nitriansky autosalón priniesol v tomto roku pár prekvapení. Ťažko povedať, či boli všetky prínosom. Čo však zostalo (zatiaľ) nemenné, je fakt, že nechýbali hostesky. Po prvý raz sme našu súťaž neurobili dvojkolovú – najprv mohutné predstavenie vo fotogalérii, z ktorej určená porota vybrala finálových 10, či 12 súťažiacich. Aj to je jeden z dôsledkov zmien na nitrianskom výstavisku.

Dievčat bolo totiž všeobecne akosi pomenej a vhodných kandidátiek tiež. Veru, museli sme niektoré z nich „trocha“ prehovárať, aby skúsili zabojovať. A bolo dosť aj takých, čo odmietli úplne. Ako na potvoru, väčšina z nich patrila totiž skôr do kategórie výstavných „kusov“ – bolo by sa dalo na čo pozerať.

Malé odbočenie: rozdiel medzi hosteskami v Paríži a v Nitre. Hovorí sa, že Slovensky patria k najkrajším dievčatám na svete. Vo všeobecnosti to asi platí. No rozdiel je v prístupe k práci. Lebo byť súčasťou tímu, ktorý je pri vystavovaných autách, je v prvom rade práca. Vysoko profesionálna a náročná. Stáť neraz 10 aj viac hodín a usmievať sa, nie je med lízať. Znamená to aj zatnúť zuby, vedieť sa správať milo. V Paríži stačilo namieriť objektív fotoaparátu, či kamery a už sa súkali úsmevy, pózy, ako na bežiacom páse.

Urobiť slušnú fotku tak, aby to bolo aj s úsmevom fotenej hostesky, bol dosť náročný proces. Ale akoby sa potvrdilo – čím viac sa dievčina usmievala, tým viac vašich hlasov získala... Asi to o niečom svedčí.

Ako to teda dopadlo? Súťaž sme spustili v piatok o 15:00 a trvala do pondelka do 15:00. Za tri dni navštívilo článok viac ako 19 a pol tisíca užívateľov. Rozdelili spolu 1234 hlasov pomedzi 14 súťažiacich dievčat.

Na treťom mieste sa umiestnila a 126 hlasov získala Kristína Bartková:

 

Druhé miesto o viac ako iba o prsia získala s počtom hlasov 160 Petra Pondelová:

 

Absolútnou víťazkou súťaže Najsexi hosteska nitrianskeho autosalónu 2014 je s bezkonkurenčnými 369 bodmi Silvia Cebová. Blahoželáme a pripomíname, že vyhrala dvojdňový pobyt v Aquacity Poprad aj s ubytovaním pre dve osoby.

S víťazkou sa spojíme a cenu jej odovzdáme. Len pre zaujímavosť dodáme, že bola úplne poslednou, ktorú sme fotili – a vidíte, podarilo sa...

Ďakujeme za priazeň, ktorú nám prejavujete. Preto spoločne s konštatovaním, že máme za sebou ďalšiu súťaž, vás môžeme potešiť správou, že sa môžete tešiť na nové – ale už aj pre vás, našich návštevníkov. Čoskoro sa dozviete viac.

red

Komentáre k článku