22.12.2017

FOTO: Aké je ideálne auto podľa motoristov? Budete VEĽMI prekvapení

Ideálne auto? Spoľahlivé, pekné, vybavené, rýchle, pohodlné, úsporné, bezpečné a hlavne lacné? Také ale neexistuje, viete však?

Výber auta je ťažký oriešok. Čím viac informácií o aute máte, tým ťažšie je zvoliť si to správne. Najľahšie to majú tí, ktorí sa o svojom budúcom tátošovi rozhodujú výhradne podľa vzhľadu. Že je to najväčšia chyba akú môžu urobiť? Čo im na tom záleží. Hlavne, že je auto pekné.

Lenže existuje dokonale krásne auto? Kým na jednom sa vám môžu páčiť svetlá, na inom zas karoséria. Kým na jednom sú najkrajšie disky, iné má perfektné výfuky. Jedno má parádnu prednú masku, iné je najkrajšie pod plachtou... Jedno vyzerá výborne, druhé zas iba po tme, no a tretie. Na vzhľade tretieho často nezáleží. Hlavne, že má v znaku trojcípu hviezdu, alebo radšej vrtuľku, či prípadne štyri kruhy. Alebo úplne najlepšie je, keď sa volá Bentley...

Nie, vážne. Podľa 2300 britských motoristov má ideálne auto znak Bentley. To viete, prestíž, luxus, nemecké inžinierstvo, kasňa vyrobená v Bratislave... na tom všetkom Britom záleží a na to sú najviac hrdí. Lenže ten dizajn... Ten dizajn nemá Bentley úplne najlepší. Lepšiu karosériu má napríklad Lamborghini Urus. Alfa Romeo Giulia má zas krajšiu prednú masku, Honda Civic Type R má krajšie kolesá, Audi A8 dvere, BMW radu 6 zasa svetlá, Lamborghini Gallardo zas spoiler. 

A výfuk? No výfuk má podľa Britov najlepší Hyundai i30. Predpokladom je, že mysleli práve i30 N, lebo s tým sa hádam aj dá súhlasiť, čo poviete?

Keď spojíte to najkrajšie z najkrajších áut a všetko to vložíte do jedného auta, malo by vám vzniknúť to najkrajšie auto na svete. Lenže tak ako každý rok, aj tento rok to celkom nevyšlo. Teda... možno aj hej, posúďte sami.

 

jh
ZDROJ: webuyanycar.com

Komentáre k článku