24.10.2017

V okolí Šamorína sa pohybujú desiatky najnovších Škodoviek. Má to dôvod

Škoda si pre predstavenie najnovšieho SUV Karoq tisíckam predajcov vybrala areál neďaleko Šamorína.

Škoda svoj najnovší automobil Škoda Karoq fyzicky predstavila slovenským motoristom len nedávno na nitrianskom autosalóne, no už po niekoľkých dňoch pozornosť vzbudzuje nezvyčajná koncentrácia týchto kompaktných SUV v okolí Šamorína. Škoda Auto si vybrala slovenský rezort X-Bionic Sphere pre organizáciu rozsiahleho medzinárodného školenia, na ktorom sa vyše 3 800 predajcov, vedúcich predaja a servisných poradcov Škoda z 22 krajín zoznamuje s novým modelom značky do najmenších detailov. K dispozícii majú až 120 automobilov Škoda Karoq, ktorých jazdné vlastnosti spoznávajú aj na okruhu Slovakia Ring, či počas panoramatických jázd v okolí Šamorína a vodného diela Gabčíkovo.

„Je nám veľkým potešením, že centrála automobilky Škoda si na predstavenie nového SUV predajcom z rôznych kútov sveta vybrala práve Slovensko. Škoda Karoq predstavuje ďalšie pokračovanie SUV ofenzívy automobilky, preto je veľmi dôležité, aby pri spustení jeho predaja boli pracovníci čo najlepšie pripravení poskytnúť zákazníkovi všetky požadované informácie,“ hovorí Ing. Marek Růžička, konateľ Škoda Auto Slovensko.

Nový automobil Škoda Karoq svoju svetovú premiéru zažil na septembrovom autosalóne v nemeckom Frankfurte, začiatkom októbra toto kompaktné SUV spoznali aj návštevníci nitrianskeho autosalónu. Slovenskí motoristi si automobil Škoda Karoq už môžu objednávať u všetkých autorizovaných predajcov Škoda na Slovensku.

jh
ZDROJ: SKoda

Komentáre k článku